Witamy!

Lokalizacje na całym świecieFirma

Program dla Gospodyń

Nagradzaj samą siebie. Ciesz się wspaniałymi produktami i najlepszym programem dla Gospodyń, jednocześnie delektując się komfortem własnego domu wraz z przyjaciółmi.

1. Kredyt dla Gospodyń

Otrzymuj swoje darmowe produkty oraz możliwość zakupu ekskluzywnych produktów taniej.

2. Twoje Oferty Specjalne

Zdobadz ekskluzywne propozycje specjalne dla Gospodyn w wyjatkowych cenach.

 

Ulotka z Ofertą Specjalną

2. Twoje Oferty Specjalne

Zdobądź ekskluzywne propozycje specjalne dla Gospodyń w wyjątkowych cenach.

Kredyt dla Gospodyń

Jeśli wartość Prezentacji, której jesteś Gospodynią, wynosi 615 PLN lub więcej i Konsultantka zrobi jedną nową rezerwację Prezentacji, możesz wybrać swój wymarzony produkt z Katalogu lub z Oferty dla Gości o wartości 15% całkowitej sumy Prezentacji.

Znajdź Konsultantkę

 

Twoje Oferty Specjalne

Jeśli wartość Prezentacji, której jesteś Gospodynią, wynosi między 615 PLN a 1000 PLN i Konsultantka zrobi jedną nową rezerwację Prezentacji, to jesteś uprawniona do skorzystania z Oferty Specjalnej dla Gospodyń. Możesz wybrać jeden z dwóch produktów z 40% zniżką.

Jeśli wartość Prezentacji, której jesteś Gospodynią, wynosi między 1000 PLN a 1500 PLN i Konsultantka zrobi dwie nowe rezerwacje Prezentacji, to jesteś uprawiona do skorzystania z Oferty Specjalnej dla Gospodyń. Możesz wybrać jeden z dwóch produktów z 60% zniżką.

Jeśli wartość Prezentacji, której jesteś Gospodynią, wynosi 1500 PLN i więcej i Konsultantka zrobi dwie nowe rezerwacje Prezentacji, to jesteś uprawiona do skorzystania z Oferty Specjalnej dla Gospodyń. Możesz wybrać jeden z dwóch produktów z 80% zniżką.

Znajdź Konsultantkę

Twoje prezenty za rezerwacje.

PartyLite nagradza Gospodynie równiez za czestotliwosc wydawanych prezentacji. Jesli w ciagu 30 lub 60 dni wydasz dwie lub wiecej kolejnych prezentacji, w PartyLite tak swietnie sie bawia. Jako Gospodynie PartyLite czeka na Ciebie wiele korzysci oraz Oferty Specjalne przygotowane wylacznie dla Ciebie. Znajdz Konsultantke

©2016 PartyLite Worldwide, Inc. Wszystkie prawa zastrzeżone.

become a fan on facebook
Skontaktuj się z nami
PartyLite Youtube
Follow us on Twitter!
Collect and organize the things you love.