Witamy!

Lokalizacje na całym świecieFirma

Zostań Gospodynią

Become a host
Become a host

Powered by Microsoft Bing Maps for Enterprise and SpatialPoint | Terms of Use © | Privacy Statement ©


Chcesz dołączyć do PartyLite i zostać konsultantem? Napisz do nas na e-mail: info@partylite.pl

Podaj imię i numer telefonu. Dane te zostaną przekazane do przedstawiciela firmy, który się z Tobą skontaktuje. Zapraszamy.

Życie jest wielkim przyjęciem. Spraw sobie nagrodę i zostań jego Gospodynią. Zakupy mogą być przyjemne i nieskomplikowane. Spędzaj wspaniały czas ze swoimi przyjaciółmi, odkrywając jednocześnie świat niezliczonych zapachów i innych ekscytujących produktów bez wychodzenia z domu. To właśnie dlatego Gospodynie Prezentacji PartyLite tak świetnie się bawią. Jako Gospodynię PartyLite czeka na Ciebie wiele korzyści oraz Oferty Specjalne przygotowane wyłącznie dla Ciebie.
Więcej szczegółów

PartyLite Hostess Programme

Program dla Gospodyń

Ciesz się wspaniałymi produktami i najlepszym Programem dla Gospodyń. Jako Gospodyni PartyLite otrzymasz darmowe świece i akcesoria, będziesz mogła skorzystać z atrakcyjnych Ofert Specjalnych, m.in 40% i wyższych rabatów oraz miała możliwość zyskania dodatkowych bonusów przy rezerwacji kolejnych terminów Prezentacji.

Więcej

PartyLite - Oferta dla Gospodyń

Oferta dla Gospodyń

Zostań Gospodynią PartyLite, a zyskasz darmowe produkty i możliwość zakupu ekskluzywnych produktów tylko dla Gospodyń w wyjątkowych cenach.

Więcej

PartyLite - Oferta dla Gości

Oferta dla Gości

Każdy na tym zyskuje. Zarówno Gospodyni, jak i jej Goście nagradzani są za uczestnictwo w Prezentacji PartyLite. Warto, aby każdy Gość poświęcił chwilę na zapoznanie się z naszymi Ofertami Specjalnymi, co miesiąc innymi, jako wyjątkowa okazja na korzystne zdobycie produktów PartyLite.

Więcej

©2016 PartyLite Worldwide, Inc. Wszystkie prawa zastrzeżone.

become a fan on facebook
Skontaktuj się z nami
PartyLite Youtube
Follow us on Twitter!
Collect and organize the things you love.