Witamy!

Lokalizacje na całym świecieFirma

Sprzedaż bezpośrednia

Na czym polega sprzedaż bezpośrednia?

 

Sukces zaczyna się od stosunków międzyludzkich

Nasza metoda sprzedaży bezpośredniej połączona jest z Prezentacją, podczas której nasza Konsultantka zapraszana jest do domu i traktowana jako nowa przyjaciółka, mająca do pokazania wiele ciekawych rzeczy. Luźna i przyjacielska atmosfera jest jednym z powodów, dla których tak wiele Konsultantek uwielbia rozpoczynać swój własny biznes PartyLite: ich praca przypomina bardziej miłe spotkanie z nowymi znajomymi niż pokaz mający na celu sprzedaż. Co więcej, Konsultantki proponują również wyjątkowe zniżki oraz bonusy, które na pewno będą docenione i lubiane przez Gospodynię i Gości.

Oczywiście zespół PartyLite przykłada dużą wagę do zapewnienia każdej Konsultantce narzędzi, których potrzebuje, aby odnieść sukces, dlatego też oferujemy szeroki zakres szkoleń oraz materiałów online.

Kierujemy się sztywnym Kodeksem Etycznym

My w PartyLite wierzymy, że sprzedaż bezpośrednia to coś więcej niż tylko zarabianie pieniędzy. To również wierne przywiązanie do praktykowanych od dawna zasad etyki biznesu oraz etyki obsługi klienta. Dlatego właśnie przestrzegamy ogólnie przyjętego Kodeksu Etycznego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej.

Dowiedz się więcej, klikając tutaj

 

©2016 PartyLite Worldwide, Inc. Wszystkie prawa zastrzeżone.

become a fan on facebook
Skontaktuj się z nami
PartyLite Youtube
Follow us on Twitter!
Collect and organize the things you love.